Yıldırım Hukuk Bürosu ...26 yıllık tecrübe!
YILDIRIM HUKUK
BÜROSU
...29 yıllık tecrübe
Yıldırım Hukuk Bürosu
30 Yıllık

Tecrübe

Yıldırım Hukuk Bürosu, Av. Yusuf Yıldırım tarafından 1991 yılında kurulan ve başta fikri mülkiyet, telif hakları, marka, patent, olmak üzere; ticaret hukuku, ceza hukuku ve hukuk danışmanlığı alanında uzmanlaşmış Avukat kadrosuyla, Türkiye’nin önde gelen avukatlık bürolarından biridir. Hukuk Büromuz, Eskişehir’deki Ofisi ile yerli ve yabancı pek çok şirket ve kuruma, konusunda uzman ekibiyle etkin, başarılı ve çözüm odaklı avukatlık, danışmanlık ve marka-patent vekilliği hizmetleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Türkiye’nin gelişen ve dünyaya entegre olan ekonomisi ve bu kapsamda çeşitlenen hizmet taleplerine cevap verebilmek amacı ile Yıldırım Hukuk Bürosu bünyesinde, konusunda uzman avukatlardan oluşan departmanlar bulunmaktadır.
Intellectual Property Law
Intellectual Property Rights Law developed rapidly in Turkey, Yildirim Law Firm has contributed to the development of theoretical and practical significance of intellectual property law in Turkey in this process.
Criminal Law
Yıldırım Law Firm provides all kinds of attorneyship and consultancy services to its clients in the field of Criminal Law starting from the investigation stage. Investigation and pre-trial investigation and execution of cases
IT Law Department
The informatics department of Yıldırım Hukuk with the lawyers who have specialized in this field; It provides deep and solution-oriented legal services in specific areas such as information technology law, licensing, exemptions, exceptions, intellectual property rights management.

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yıldırım Hukuk Bürosu

çalışma saatlerimiz

Pazartesi – Cuma: 9:00 – 18:00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

adres:

Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü 1. Cad. No: 1, Gökdemir Plaza, 26400 Tepebaşı/Eskişehir
Telefon: +90 222-230-5848
Email: [email protected]

Gizlilik Tercihleri
Web sitemiz, tarama deneyiminizi geliştirmek için üçüncü taraf hizmetlerinden çerezler kullanır. Bu konuda daha fazla bilgi edinin ve "Gizlilik Tercihleri" ni tıklayarak çerezleri nasıl kontrol edebilirsiniz.